Sięgnij gwiazd i osiągnij status celebryty z The Sims™ 4 Zostań gwiazdą. Bądź kowalem własnego losu! Zostań aktorem i pnij się po szczeblach kariery. Poprowadź swojego Sima po niezbadanych ścieżkach sławy.

GŁÓWNE CECHY:

Sięgnij po sławę – teraz Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia o sławie i bogactwie! Wznieś się na wyżyny na swojej obecnej ścieżce kariery lub wybierz zupełnie nowe zajęcie. Błyszcz w świetle reflektorów, wybierając aktorstwo lub nagrywaj każdy moment ze swojego życia jako influencer. Pamiętaj – im sławniejsi stają się Twoi Simowie, tym większe wzbudzają zainteresowanie. Zdobywają też liczniejsze bonusy, a grono ich fanów rośnie. Życie gwiazdy potrafi być jednak nieprzewidywalne. Nieważne, czy leżysz w basenie pełnym banknotów, czy trwonisz simoleony na imprezy. Nic nie będzie już takie samo, gdy poczujesz jak to jest być kimś.

Odegraj swoją rolę – wyreżyseruj wspaniałą karierę aktorską swojego Sima. Pomóż mu wybić się dzięki reklamie albo zdobądź dla niego rolę w serialu telewizyjnym. Skrupulatne ćwiczenie kwestii i odwaga w noszeniu interesujących strojów z pewnością zaowocują główną rolą w następnym filmowym hicie.

Bądź szychą – ciesz się bogactwem i blichtrem Del Sol Valley – nowego świata, w którym Twoi Simowie poznają smak sławy. Kup pierwszy dom w Mirage Park lub zacznij pracować na luksusową willę w dzielnicy The Pinnacles. Zdobądź legendarny diament na Starlight Boulevard z imieniem Twojego Sima, a wkrótce całe miasto będzie o Tobie mówić.
Prowadź wystawne życie – ubierz się modnie i wzbudzaj sensację na mieście lub przymierzaj ekstrawaganckie kreacje na planie. Gdy sława Twojego Sima rośnie, zdobywa on związane z nią bonusy. Udekoruj dom pozłacanymi meblami albo postaw na środku salonu osobliwy obiekt, który będzie hołdem złożonym. . . własnej próżności.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych