To już szósty oficjalny dodatek gry The Sims 2. Od teraz nasze simy mogą wyjechać na zasłużone wakacje. Jakość wakacji zależy oczywiście od naszych funduszy a do wyboru mamy trzy nowe otoczenia, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Każde otoczenie ma swój klimat i oferuje niepowtarzalne przygody.Więc chwyć za telefon lub wejdź na komputer i wykup wakacje dla siebie lub całej rodziny. Tylko gdzie jechać?
Dla zwolenników gór idealnym miejscem będzie otoczenie Trzy jeziora, gdzie nasz sim może zrelaksować się w górskim klimacie wsród pięknych jezior. Dodatkowo nasze simy znajdą tu mnóstwo rozrywek jak np. bieg po drewnianych balach czy kąpiel w gorących źródłach. Ale to nie wszystko..Podobno w głębi gór znajduje się Pieczara a w niej tajemnicza istota zwana Wielką Stopą może warto potwierdzić legendę i go odnaleźć?
A może nasz sim akurat gór nie lubi za to interesuje go Japonia? Wtedy musi koniecznie odwiedzić wioske Takemizu! Ta wioska z pewnością spełni jego wszelkie oczekiwania. Tutaj można nauczyć się tajników sztuk walki, poznać prawdziwego ninje, który może nas nauczyć sztuki teleportacji lub dla ciekawskich simów można udać się na wycieczkę w poszukiwaniu Mądrego strarca, któy opowie nam swoją Smoczą Legendę, żebyśmy mieli co opowiadać po powrocie do domu!A dla simów, którzy są zwolennikami słońca i pieknych plaż idealna będzie wyspa Twikki, na której możemy nauczyć się mnóstwa rzeczy! Każdy fan morskich klimatów chciałby umieć zatańczyć taniec hula a dla odważnych można zwiedzić piracki statek lub świątynie Jumboka IV tylko uważaj! wszystkie te miejsca skrywają wiele tajemnic i nie wszystkie chciałbyś odkryć a zwłaszcza wściekłego ducha kapitana. Kiedy już zasmakujesz wszystkich przygód nie zapomnij zadbać o opalenizne inaczej po powrocie nikt Ci nie uwierzy, że byłeś na tropikalnej wyspie!
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych