W ramach Dodatku powraca narzędzie Stwórz Zwierzaka, potężniejsze niż kiedykolwiek dotąd. Pozwoli Wam ono przeglądać nieskończoną ilość ras kotów i psów lub też za pomocą kilku kliknięć łączyć ze sobą dowolne dwie rasy, by stworzyć zwierzaka idealnego. A co z malowaniem?! Bez względu na to, czy zamierzacie dodać kilka plamek, czy tylko jedną na nosie, czy też stworzyć bardziej skomplikowane wzory przy użyciu szablonów, personalizacja zwierzaków nigdy nie była taka prosta! Aha, mamy też kostiumy dla kotów i psów. (Co – zgodnie z oczekiwaniami – oznacza, że Wasze psiaki faktycznie będą mogły popływać w przebraniu rekina).


Po przejściu w tryb życia zobaczysz, że są to najbardziej ekspresyjne, ciekawe i wyraziste zwierzaki, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Koty będą się ukrywać przed psami, wskakując na lodówkę i spoglądając z pogardą na maluczkich Simów. Zapaleni właściciele psów mogą teraz zacząć uczyć swojego psa coraz bardziej skomplikowanych sztuczek lub też brać go na spacery dookoła nowego świata, Brindleton Bay, by poganiał za ptakami i rozprostował łapy. Każdy zwierzak ma unikalne cechy, ale tylko najlepsi właściciele będą w stanie rozpoznać jego lęki, pragnienia i inne sygnały.

Gdy już wytrenujecie swojego szczeniaka i odpowiednio zaprogramujecie karmnik dla kota, sprawcie sobie miejscową klinikę weterynaryjną, aby już w poniedziałek rozpocząć pracę. Zgadza się! Teraz będziecie mogli wejść w posiadanie kliniki weterynaryjnej, wynająć idealnych pracowników, diagnozować choroby i wykonywać operacje, aby poprawić stan zdrowia okolicznych zwierzaków (a także zarobić kilka simoleonów).


*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych