czy ktoś zastanawiał się kedyś jak wyglądał simowy świat w czasach średniowiecza? Teraz można się o tym łatwo przekonać!
The Sims Sredniowiecze to gra, która pozwoli nam sie wgłębić w tajemniczy średniowieczny klimat na wiele różnych możliwości.
Po pierwsze tworzymy własne Państwa a po drugie kierujemy różnymi postaciami, a każda z nich ma własne zadania do wykonania. Możemy być królem a co się z tym wiąże, trzeba wyposażyć zamek tak żeby robił wrażenie. Jak na króla przystało trzeba codziennie wysłuchiwać próśb i skarg swoich poddanych, rozwiązywać ich problemy, karać złodzieii karząc wrzucić ich do padoku. To jak będzie wyglądało twoje królestwo będzie zależało od Ciebie. Możesz być dobry lub zły. Toczyć wojny lub żyć w pokoju i harmonii.Jeśli życie i obowiązki króla nie są dla Ciebie, możesz być też zwykłym mieszczanem, który musi ciężko pracować by godnie żyć, lub magiem czy rycerzem. Kimkolwiek będziemy będziemy musieli wykonywać bardzo ciekawe misje, które jeszcze bardziej urozmaicą naszą gre.
Na początku gry zaczynamy jako monarcha tworzymy królestwo, i poznajemy grę. Potem do wyboru mamy inne profesje:
- Kupiec- czyli handlujemy, przekupujemy jak na kupca przystało :)
-Czarodziej- rzucamy zaklęcia, ćwiczymy zielarstwo a zamaist spać medytujemy.
- Medyk- Możemy leczyć innych simów, udzielać pierwszej pomocy a także wytwarzać lekarstwa.
- Bard- to poeta pisze wiersze oraz gra na lutni.
- Kapłan- to dość ważna pozycja w grze. Możemy rozgrzesać simów, nawracać na wiarę( w zależności jaką wybierzemy Jakubińską czy Piotreańską), możemy także udzielać błogosławieństwa czy wygłaszać kazania.
- Kowal- musimy zbierać skały by wykuwać z nich różne narzędzia i inne przedmioty.
- Szpieg- odgrywa ważną role w królestwie, może tworzyć trucizny ale główna jego rola polega na oczywiście szpiegowaniu.
- Rycerz- Broni królestwa a swój każdy wolny czas poświęca na trening władania mieczem.
Dużą zmianą w grze jest to, że nasz sim się nie starzeje więc nie umiera. Może umrzeć jedynie w walce na miecze, przez bestię z padołu przez truciznę lub najprościej z głodu.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych