The Sims 4 Miejskie życie przeniesie Was do pięknego, pełnego niespodzianek miasta San Myshuno, położonego między morzem a łańcuchem górskim. Takiego miasta nie było dotąd w The Sims! W San Myshuno aż roi się od atrakcji do odkrycia i nowych Simów do poznania. Mecze koszykówki na Targu Smaków, spotkania po pracy ze znajomymi w barze karaoke, podczas których można się odprężyć i przy okazji zedrzeć sobie gardło – to tylko niektóre z przygód, które czekają na każdym kroku.

A może by tak umówić się ze znajomymi i razem wybrać się na jeden z nowych festiwali? San Myshuno oferuje cały wachlarz wydarzeń, więc bez względu na to, czy postanowicie zabrać swoją sympatię na Festiwal Miłości, czy poszaleć na Zlocie Zapaleńców, zawsze znajdziecie sobie jakieś interesujące zajęcie. W mieście odbywa się pięć różnych festiwali, które z pewnością urozmaicą Wam widok z okna mieszkania.


A skoro już mowa o mieszkaniach, po przeprowadzce do San Myshuno Wasi Simowie będą musieli wynająć jakieś lokum! Życie w mieszkaniu wiąże się z różnymi ciekawymi sprawami i wydarzeniami. W odróżnieniu od domów nie zapewniają one zbyt wielkiej swobody działania (administrator budynku nie będzie zadowolony, jeśli zaczniecie wyburzać ściany i dobudowywać nowe łazienki), ale wbrew pozorom na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych spotka Was wiele niesamowitych niespodzianek.
 
*Wymaga Podstawwej wersji gry, sprzedawanej oddzielnie oraz wszystkich jej aktualizacji.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych