Po zmroku
Dodatek wprowadza mnóstwo nowości . Od teraz nasze simy mogą zostać celebrytami i zdobywać punkty osobistości. Bycie celebrytą ma swoje wady i zalety, będziemy otrzymywać różne zadania od naszego agenta jak na przykład wypicie drinka w danym klubie lub barze albo by popracować nad swoim ciałem. Celebryci są często zapraszani na imprezy, mają też wstęp do prestiżowych klubów, otrzymują również zniżki w sklepie , barze lub restauracji. Możemy również otrzymywać różne przedmioty od producentów. Niestety celebryci mogą zostać upokorzeni przez nieprawdziwą plotkę jak oddanie moczu w miejscu publicznym. Wszędzie za nami będą chodzić paparazzi, możemy również ich sami zaprosić jeżeli chcemy zrobić koło siebie trochę szumu.
W grze pojawiają się również wampiry. Możemy stworzyć sima wampira w aplikacji tworzenia sima lub zaprzyjaźnić się z wampirem i poprosić o przemianę. Nasz wampir może mieć wampirze dzieci. Nie ginie na słońcu ale traci swe moce i może omdleć jeśli szybko nie znajdzie schronienia. Wampir może polować na simów lub mieć dawcę, może też być wegetarianinem i jeść owoce plazmowe. Kiedy nasz sim przemienia się w wampira zmianie ulegają potrzeby. Zmieniają kolor na fioletowy a zamiast głodu pojawia się pragnienie. Wampir nabywa nowych umiejętności porusza się w ultraszybkiej prędkości , mogą czytać w myślach a w nocy szybciej się uczą.
W dodatku Po zmroku nasz sim może chodzić do klubów i barów jednak niektóre wejścia strzegą ochroniarze, Vip-y zazwyczaj wchodzą bez problemów normalny sim musi dać konkretną łapówkę by móc wejść i pokręcić się wśród celebrytów jednak aby z nimi porozmawiać musimy im najpierw zaimponować!
Nasz sim może podjąć pracę jako barman, aby się sprawdzić w tej roli musimy nabyć nową umiejętność jaką jest Miksologia. Możemy nadawać nazwy naszym drinkom imionami przyjaciół im częściej będziemy przygotowywać dany drink tym będzie on smaczniejszy.Dostępne jest również zamieszkanie w wieżowcu . Możemy kupić apartament lub mniejsze mieszkanie w zależności od naszych upodobań i oczywiście portfela :)
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych