The Sims 3 Zostań gwiazdą to już szósty dodatek serii the Sims 3 wydany 8 marca 2012 r.
Dodatek umożliwia nam kontaktowanie się ze naszymi znajomymi oraz import oraz eksport naszych simów przez simport. Aby wysłać naszego sima do znajomego musimy na parceli posiadac co najmniej dwóch simów, i co najmniej drugi poziom w karierze scenicznej, oraz zalogować się na swoje konto w Origin.
W dodatku mamy do wyboru nowe profesje:
- Piosenkarz ; Naszą karierę zaczynamy od prostych śpiewanych telegramów, następnie rozwijamy swoją karierę przez publiczne występy na ulicy lub przed agentem,który jeśli nasz występ się spodoba załatwi nam koncert na prawdziwej scenie! Szczytem kariery jest występ w wielkiej sali koncertowej, gdzie tysiące fanów z niecierpliwością czeka na nasz występ!
- Akrobata; W przeciwieństwie do kariery piosenkarza tu mamy nienormowany czas pracy. Nasz awans zależy od naszego wkładu w karierę. Aby się rozwijać musimy dużo występować w miejscach publicznych. Występując za napiwki wykonujemy tylko podstawowe sztuczki. Dając występy publiczne na scenach mamy do wyboru kilka sztuczek:
• Mim ( uwięzienie w pudle, marsz po wiatr, ciągnięcie liny, żywy posąg)
• Ognista obręcz (balet ognisty, wielki upadek)
• Piłka ( taniec na piłce, wielki podskok, piłka-balerina)
• Żongluj ( pochodnie,buławy, noże)
• Inne ( wykonaj wygibas, ognista pałka)
- Magik; tu również zaczynamy od zera dając występy za napiwki, następnie podobnie jak w karierze piosenkarza musimy się spotykać z agentami, którzy załatwią nam profesjonalne występy. Szczyt kariery osiągamy gdy zostajemy mistrzem magii, wtedy wszystkie drzwi stoją przed nami otworem.
- Dj; nie jest to kariera lecz bardzo fajny sposób na dorobienie pieniążków do budżetu domowego. Możemy rozwijać swoje umiejętności, grać wiele więcej styli muzycznych oraz tańczyć za konsolą.Gra udostępnia nam również nowe otoczenie Starlaight Shore , które jest inspirowane Hollywood, gdzie znajdziemy mnóstwo miejsc do rozwijania naszej kariery.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych