Wyobraź sobie scenkę: Płatki śniegu spadające leniwie z nieba. Przyjemne trzaskanie drewna dochodzące z kominka. Otulający Cię ciepły sweter. Kubek gorącej czekolady ogrzewający zmarznięte dłonie. Dom udekorowany w oczekiwaniu na przyjście świąt.Czy czujesz zapach sosny? Czy widzisz błyskające światełka? Wiesz już, jak bardzo zmieni się teraz gra? Nie możemy się doczekać, żeby pokazać wpływ dodatku Cztery pory roku na życie każdego z Twoich Simów. Poniżej wymieniliśmy największe nowości, które na Ciebie czekają:-Cztery zapierające dech w piersiach pory roku: Od zimowych śnieżyc po letni skwar – pory roku będą wpływać w unikatowy sposób na każdy ze światów.

-Zajęcia sezonowe: Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie.

-Kalendarz i obchodzenie świąt: Zaznacz w swoim kalendarzu tradycyjne święta lub twórz swoje własne! Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości.
Kariera ogrodnika: Rozwiń smykałkę do ogrodnictwa i zostań botanikiem lub florystą.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych